Co jíst v proteinovém chvění stravě pro hubnutí

Po stravě proteinu podporuje hubnutí tím, že omezuje chuť k jídlu a snižuje celkové kalorie, které osoba spotřebovává za den. Ačkoli tato strava může být v krátkodobém horizontu účinná, zdravotničtí pracovníci nedoporučují žít pouze nebo především na koktejly na náhradu jídla.

potřeby proteinu se budou lišit od člověka k člověku na základě jejich hmotnosti a úrovně aktivity. Obecně však pokyny pro dietu 2015–2020 pro Američany naznačují, že muži starší 18 let konzumují 56 gramů (g) proteinu denně a že ženy konzumují 46 g.

může snadno získat osoba Toto množství ze stravy konzumací fazolí, čočky, ořechů, masa, vejců a mléčných výrobků.

proteinové koktejly mají za cíl poskytnout tolik bílkovin jako potraviny, ale s méně kalorií. Někteří mohou dokonce poskytnout více bílkovin než jídlo. Myšlenka je taková, že nahrazení jídel proteinovými koktejly může zlepšit hubnutí a zisk svalů. Zdraví.

Jak funguje proteinová strava? Výrobci je obvykle operují řadou vitamínů a minerálů.

Mohou také obsahovat ovoce, zeleninu a další živiny. Lidé, kteří do své stravy zahrnují dostatek bílkovin, proto mohou mít méně touhy po jídle a méně jíst. Někteří se mohou rozhodnout získat tento protein skrz chvění.

Níže uvedené sekce diskutují o proteinu podrobněji. Široká škála vitamínů a minerálů. Několik z těchto živin-včetně vitamínů B-komplexu B, železa, cholinu a zinku-je obtížnější získat v dostatečném množství z jiných zdrojů. Zahrnujte:

Jak funguje protein v těle?

Protein podporuje četné životně důležité funkce v těle, včetně budování a opravy kostí, svalů a kůže.

také pomáhá tělu vytvářet hormony a enzymy a metabolizovat vitamíny. Je to nezbytná součást dobře vyvážené a živinové husté stravy, která podporuje dobré zdraví.

Přečtěte si více o proteinu zde. ? Z tohoto důvodu se požadavky a nabídky každého programu liší. Některá strava jsou extrémnější a povzbuzující účastníky, aby jedli pouze nebo primárně proteinové koktejly.

Například dieta by mohla doporučit nahradit jedno nebo dvě jídla proteinovým chvěním a poté jíst jedno nebo dvě různá jídla, která také poskytují výživné výhody, stejně jako občerstvení.

dobře vyvážený Strava by měla vždy zahrnovat vhodné množství bílkovin, uhlohydrátů hustých živin a zdravé tuky. Je to proto, že je obtížné získat každou živinu z jediného zdroje potravy. To může zpomalit nebo narušit plán hubnutí. Ve skutečnosti jedna studie z roku 2015 zjistila, že lidé, kteří jedí rozmanitou stravu, je méně pravděpodobné, že mají obezitu.

Je také důležité vyhnout se konzumaci příliš mnoho proteinového prášku za jeden den. Přehled studií z roku 2013 zjistil, že konzumace více než denního požadavku proteinu může vést k problémům v ledvinách a kostech a také zvýšit riziko rakoviny.

Analýza spotřebitelských zpráv také zjistila, že nějaký protein Nápoje mají nebezpečnou úroveň kontaminantů. Tři z nápojů, které testoval spotřebitelský hlídací pes, měly mimo jiné vysoké úrovně následujících kontaminantů:

Lidé, kteří pijí tři porce těchto nápojů každý den, by mohli zažít vážné zdravotní důsledky.

V dalších osmi testovaných nápojích byly hladiny olova dostatečně vysoké, aby v Kalifornii potřebovaly varování spotřebitele. Spotřebitelské zprávy tvrdí, že marketingové materiály pro tyto výrobky mohou být také zavádějící. Bezpečnost

protein se skládá z aminokyselin a nejlepší proteiny jsou „kompletní“. To znamená, že obsahují všech devět esenciálních aminokyselin. Kaseinový protein

 • Egg bílý bílkovina
 • sójový protein
 • rostlinné protein
 • hovězí protein
 • Chcete -li získat maximum z proteinové chvění, je nejlepší nejprve mluvit s lékařem nebo registrovaným dietologem. Lidé by měli konzumovat pouze jeden nebo dva proteinové koktejly denně a pouze na krátkou dobu. Například osoba, která nejí mnoho zeleniny, si může vybrat proteinový koktejl s náhradou jídla, který obsahuje zeleninu. -Colorie jídla mezi chvěním. Vejce, libové maso, čočka, ovoce a zelenina jsou vynikajícími potravinami k jídlu, aby završily proteinovou chvění. Také cvičení nebo pití více než denní požadavek proteinu špatný pro zdraví napříč deskou?

  a:

  Požadavky na proteiny osoby budou založeny na jejich hmotnosti a úrovni aktivity. Potřeby pro někoho, kdo pracuje důsledně, budou vyšší než potřeby pro někoho, kdo je sedavější. proteinu založeného na potřebách. Konzumace příliš mnoho proteinu však může mít negativní účinky na zdraví. experti. Veškerý obsah je přísně informativní a neměl by být považován za lékařskou radu.

  Lékařské zprávy dnes mají přísné pokyny pro zdroje zdroje a čerpá pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme clean vision kde to je se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

  Contents